Kaimanisaared

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kaimanisaared kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Kaimanisaartel

Kaimanisaared on ülemeredepartemangud, mis asuvad Inglise territooriumil ja asuvad Lääne-Kariibi mere piirkonnas. Need koosnevad kolmest saarest. Suurim suurim Cayman on tuntud mereäärsete kuurortide ja arvukate sukeldumise ja sukeldumise alade hulgast. Cayman Brac on populaarne avamere kalapüügi vältel. Lõpuks on Little Cayman, väikseim saar, kus elab liike rikkalik loomakasvatus, ohustatud iguaanidest kuni merepiirkondadeni nagu punakad jalgad.

See on ka ideaalne koht oma vara omandamiseks ja Kaimanisaartel müügiks vajalike kinnisvara otsimiseks.

Ilma iga-aastase omandiõiguseta on kindlasti kaaluda Kaimanisaartel müüdava kinnisvara ostmist, tulumaksu või ettevõtte tulumaksu või kapitali kasvutulu Caymanis. Veelgi enam, sellise tugeva rendituru korral võib see luua ka arukat investeeringut. Sellest investeeringust saadav lisaväärtus on see, et Caymani saarel müüdavate kinnisvara valik, majad, villad, stuudiokorterid ja kondominiumid sobivad iga ostja jaoks.

Maa on jätkuvalt Kaimanisaartel kindel investeering, mistõttu on see hea aeg Kaimanisaartel müüa kinnisvara ostmiseks. Viimastel aastatel on müüdud partiide maht märkimisväärselt suurenenud sellistes valdkondades nagu Crystal Harbour, CI jahtklubi ja Patricki saar.

Kui otsite Caymani saartel müügiks olevaid kinnisvara, leiate siin hulgaliselt arhitektuurilisi stiile ja tohutut hinnapakkumist.

Kuigi areng on olnud aktiivne seitsme miili rannarajoonis, George Town pole näinud palju parandusi. Valitsus on lubanud, et selle eesmärk on taaselustada piirkondi, mis väärtustavad kapitali ajalooliste maamärkide ja jalakäijate tänavate lähedal, kuid ootame konkreetsemat plaani

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 6920

Müük Mõis, Kaimanisaared, George Town, George Town, C/

Reserved negotiation
Müük
Mõis

170 m²
SOLARES on Urbaniseeritud, Baytoa maanteel, Hispanoamericana Ave'i kõrval või, palju 170mts2 ja rohkem koos kõigi paigaldatud teenustega, TITLES saada...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB